Nasi lekarze

Ukończył Akademię Medyczną w Krakowie w 1991 roku. Ma wieloletnie ambulatoryjne i szpitalne doświadczenie w leczeniu osób z chorobami psychicznymi, zaburzeniami depresyjnymi, zaburzeniami emocjonalnymi i uzależnieniami (alkohol, leki, środki psychoaktywne.) Ukończył szkolenia w zakresie psychoterapii psychodynamicznej i rodzinnej (CMUJ), behawioralno-poznawczej (IPiN). Stały biegły sądowy z zakresu psychiatrii i uzależnienia od alkoholu.

Lekarz psychiatra, doktor habilitowany nauk medycznych w dziedzinie psychologii medycznej i psychoterapii, wykładowca Uniwersytetu Opolskiego, certyfikowany psychoterapeuta, superwizor. Wartościami którymi się kieruje są autentyczność, szacunek, zachowanie zasad dyskrecji oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń psychicznych u dzieci i młodzieży, szczególnie duże doświadczenie posiada w leczeniu zaburzeń odżywiania (m.in. anoreksja, bulimia, ortoreksja) oraz zaburzeń nerwicowych. Przewodniczy zespołowi terapeutycznemu w specjalistycznym ośrodku leczenia zaburzeń odżywiania i adaptacji – Soteria Anamija oraz dziennej rehabilitacji psychiatrycznej dzieci i młodzieży – Młodzieżowe Centrum Leczenia Nerwic w Zawadzie.

W naszym Centrum prowadzi kompleksowe leczenie dzieci i młodzieży – poza konsultacjami lekarskimi, prowadzi superwizje dla psychoterapeutów z naszego zespołu, którzy zajmują się terapią dzieci i młodzieży. Ta bliska współpraca lekarz-psychoterapeuta-pacjent, stwarza możliwość indywidualnego ukierunkowania terapii i zaopiekowania się młodym pacjentem.

Prowadzi konsultacje w języku polskim, ukraińskim oraz rosyjskim.

Lekarz, zajmuje się leczeniem zaburzeń psychicznych u dzieci i młodzieży. Swoje wykształcenie i kwalifikacje zawodowe zdobywała w Ukrainie, gdzie przez 10 lat pracowała jako specjalistka psychiatrii dziecięcej. Obecnie uzyskując polskie prawo wykonywania zawodu konsultuje dzieci i młodzież w języku polskim, ukraińskim i rosyjskim.